Jdi na obsah Jdi na menu
 


Robert Pattinson - své kolegyni ničí vztah

26. 4. 2009

Robert Pattinson - své kolegyni ničí vztah

VANCOUVER - Přestože se nedávno mluvilo o jeho problémech s hygienou, mladý herec je stále obávaným sexidolem a dobyvatele ženských srdcí. Robertova neodolatelného šarmu se prý chorobně bojí partneři jeho kolegyň. Řeči o zápachu šířeném kolem této vychádzející celebrity jim k pokojnému spánku asi nestačí.

Největší problémy způsobuje Robert herečce Kristen Stewart, která vystupuje ve filmu Stmívání po jeho boku. Její přítel Michael totiž na hlavního hrdinu neuvěřitelně žárlí.

"Michael je opravdu nejistý ohledně Roba," prozrazuje zdroj pro E! News. "

Nedávné spekulace o románku mezi hlavními hrdiny zoufalému Michaelovi na pohodě nepřidali. Zřejmě ho neuspokojili ani poznámky ohledně Robertova neochoty jít jednou za čas do sprchy.

Proti pomluvám ohledně smradu se však už mladý herec ohradil. Slovy: "Já se opravdu sprchuju," se snažil schodit  ze stolu všechny zlé řeči. Neprozradil však, jak často.

Tereza

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

rob je užasnej

(vera, 6. 8. 2010 23:38)

to co pišou o robertovi jak v časopisech tak v člankach tak nemužete věřit všemu,ja si to přečtu a myslím si o tom sve,ja roba mam rada jako herce,no kdyby mi bylo o par let meně tak bych nevahala ale ja mam skvělej život a hodneho muže,když mi bylo 15.let tak jsem sněla bejt herečkou ale nak jsem neměla přiležitost a drži mě to dodnes že bych si zahrala v nake sceně,tak zatím se mějte a dobrou všem.