Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nový rozhovor s Robertem Pattinsnem

2. 3. 2009

Teto rozhovor určitě stojí za přečtení. Týka se Roba a natáčení ságy Twilight.Hvězda Twilight, Robert Pattinson, mluví o New Moon, Eclipse a Breaking Dawn

Za posledních 12 měsíců natočil 22-letýí Robert Pattinson filmový hit, prošel se po mnohých červených kobercích a obsadil svou tváří  obálku skoro každého časopisu kromě Guns & Ammo (pozn. časopis o zbraních). Ale až v neděli večer se oficiálně cítil jako filmová hvězda.

"Je to šílené," zasmála se hvězda Twilight na červeném koberci, zatim co Brad s Angelina projížděli kolem. "Je to fakt divné. Když mi poprvé řekli, že budu prezentovat na Oscarech, reagoval jsem: "Ne, ne, ne. Děláte si srandu! Myslel jsem si, že budu muset udělat něco fakt hloupého, jako potřít se celý slizem!"

" Už se těším až si vezmu Edwartův šedej kabát ! "
Obrazek
Neboj se, Roberte, nikdo neplánoval potřít tě na Oscarech slizem, bahnem nebo tě jinak napálit. Místo toho se objevil na pódiu po boku hvězdy filmu Mamma Mia, Amanda Seyfried, aby odprezentoval montáž nejlepších milostných scén minulého roku. A ještě na koberci nám Robert prozradil, že se již nemůže dočkat natáčení New Moon, kde bude natáčet  milostné scény.

"Myslím, že tam bude nějaká návaznost," řekl Pattinson o druhém dílu, který se začne natáčet pod vedením nového režiséra Chrise Weitz příští měsíc. "Ale je to zvláštní, protože budeme točit v jiném městě. Hovořil jsem krátce s Chrisem, ale hovořili jsme jen o mé postavě, nikoli o celkovém vzhled filmu. Ale Chrisem jdou vizuální věci, takže by to mělo být opravdu úchvatné. "

Ale nemyslete si, že Rob je sladký chlapec. Když jsme se ho ptali, na kterou scénu v New Moon se nejvíc těší, odpověděl, že už se nemůže dočkat, než dá kopačky Belle. "Těším se na scénu, kde se dočasně rozejdeme," prozradil. "Na jedné straně je to absolutně nemožné a na druhé straně to udává velmi odlišný tón celé sérii. Myslím, že to bude dobré. "

Je dobré, že Robert se tak těší na to, až zase vklouzne do svého kabátu a nasadí si barevné čočky zamilovaného upíra Edwarda Cullen. Navíc jsme mu nevědomky odhalily velkou novinu, kvůli níž bude vlastne nucen mít volný rozvrh nyní až do konce roku 2010.

"Ani jsem o tom nevedel!" Divil se Rob, když jsme mu řekli, že datum premiéry Eclipse byl nedávno stanoven na sedm měsíců po premiéře New Moon.

"A dříve či později budeme natáčet i Breaking Dawnl," dodal. Uvědomuje si, že bude hrát Edwarda až dvaceti pěti. "Koncem tohoto roku bude mít Twilight další díl."

                                                             Tereza

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář